Image

Yükleniyor...

Doğru Yapı Grup

2011 Yılından bu yana Yapı ve İnşaat sektöründe hizmet vermekte olan firmamız. 2020 Yılında DOĞRU YAPI GRUP çatısı altında toplanmış bulunmaktadır.


Kültür Mah. Vardar Sok. No:9-1
Merkez / Düzce
0 380 524 33 14

info@dogruyapigrup.com

© 2024 Doğru Yapı Grup

ANAHTAR TESLİM TADİLAT ve DEKORASYON

Anahtar teslim tadilat ve dekorasyon işlerinde hızlı ve kusursuz hizmetlerimizle yanınızdayız.

İnsanların hayat kalitesi ve yaşam standardı, tercih ettiği mekânlar ile birlikte kendini göstermektedir. Eğer gösterişli aynı zamanda kullanışlı bir mekân beklentisi içerisinde iseniz buradaki yaşam mekânlarının gözden geçirilmesi gerçekten çok önemli olacaktır. Evinizi baştan sona yeniden yaratmak için hazır bekleyen uzmanların, gerçekten buradaki yaratım çalışmaları çok önemlidir.

Tasarım ve beceri konusundaki kabiliyet ile birlikte anahtar teslim ev tadilatı konusunda kullanılan nitelikli malzemeler çok büyük önem taşımaktadır. Hem doğru tercihler hem de doğru planlama ile birlikte, burada kusursuz sayılacak bir çalışmanın sonuçlarını görmek mümkün olmaktadır. Yapacağınız başarılı çalışma ile birlikte görüntü olarak elbette ki iyi bir sonuç ortaya koymanız mümkün olacaktır. Bununla beraber evinizin manevi olduğu kadar maddi değerini de en üst düzeye çıkarabilirsiniz.

Tasarım Planlaması

Tadilat ve dekorasyon konusunda tasarım planlaması çok önemlidir. Uzmanların yapmış olduğu planlama müşteriler ile paylaşılır. Evin ölçüsü ve durumu bilindiği için, planlamanın düzenli bir şekilde resimleri ortaya çıkarılır. Müşterilerle paylaşılan bu resimler, evin tahmin edilen halini göstermektedir. Kusursuz ve doğru planlama ile birlikte çalışan uzmanların tamamı işine bağlıdır ve sonuçlar gerçekten müşteriler için memnuniyet verici olarak kendini göstermektedir.

Anahtar Teslim Ev Tadilatı Aşamaları

  • Keşif randevusu alındıktan sonra, yerinde müşteri ile birlikte, müşterinin istekleri not alınır. Bu isteklerin teknik olark uygulanabilirliği değerlendirilir. Roleve  ölçüsü alınır. Sunum için müşteriye randevu  verilir. Tasarım ve projelendirme yapılır, İşçilik ve  malzeme  fiyat teklifi hazırlanır. 
     
  • Ofisde sunum yapılarak yapılacak uygulama ve  teklif  anlatılır. Müşterinin kabul etmesi durumunda sözleme yapılır ve iş başlama tarihi  belirlenir. 
  • Gerekli koruma önlemleri alınarak iş başlanır. Öncelikle kullanılmayacak malzemeler sökülür,gerekli ise seramikler kırılır, su ve tesisat hatları hazırlanır  Su ve elektrik tesiatı yenilenir. Sıva  ve şap işleri yapılır.Seramik işçilikleri tamamlanır. Kartaonpiyer, alçıpan,alçı sıva, saten alçı ve  boya işleri sırası ile yapılır. Mutfak ve banyo dolabı monyajı, duş teknesi ve duş kabin montajı,vitrefiye ve armatür montajları yapılır. kapı ve parke montajları yapılır, Temizlik yapılarak iş teslim edilir. 
  • Yapılacak bu çalışmaların iş programı sözleşme yapılırken hazırlanır, bir nüshası da müşteriye verilir.
  • Tasarımi tadilat ve dekorasyon işinde  firmamızın 20 yıllık bir tecrübesi vardır. Huzurlu, keyfli ve hakettiği değerde bir hizmet  almak istersiniz bize ulaşın. 

Gördüğünüz gibi buradaki dengeli aşamalar planlı çalışmanın önemli bir karşılığını göstermektedir. Tadilat ve çözüm noktasında müşteri memnuniyetini sağlamak elbette ki bilinçli bir firmanın esas görevleri arasında bulunmaktadır. Uygun fiyatlarla gerçekleşen anahtar teslim ev tadilatı özellikle ihtiyaç duyan insanların yaşam mekânlarında çok daha gösterişli ve yaşanır hale getirmektedir.

 ANAHTAR TESLİM TADİLAT ve DEKORASYON